Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kúpon kívül milyen lázcsillapí...

Kúpon kívül milyen lázcsillapítót kaphat egy 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Mármint kaphat e esetleg algopirint rubophent vagy ilyesmit? videken maradt neki es csak ez a ketto van itthon, mivel nem biztos hogy beteg lesz a kovetkezo latogatasig, nem rohannek ujat iratni..
2015. ápr. 6. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Korának és testtömegének megfelelő kúpot és szirupot kaphat és ügyelni kell az adagolására. Nagyon kevés kivétellel (azok nagyon erősek) nem kell feliratni, bármelyik ügyeletes patikában lehet venni.


Lázcsillapításként használhatjátok a hűtőfürdőt is.

2015. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
A hűtőfürdő a legjobb, mert a vízben eljátszik a gyerek és szépen lemegy a láza.
2015. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ditta323 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a kúpot legvégső esetben használjam. Amúgy van vény nélkül kapható lázcsillapítok is (panadol baby, nurophen..). Én mikor megfázott akkor vettem panadolt, hogy hátha kell, de szerencsére csak fogzásra adtam neki picit. Amúgy hűtőfürdő, illetve testhőmérsékletű (vizes) törölközőbe csavarás.. ezeket még lehet alkalmazni.
2015. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Algopyrint semmiképp!!!!!Tilos ilyen picinek!

Nurofen szirupot 3 hónapos kortól v. Panadol Babyt v. Algoflex babyt.

Rubophent sem, dehogyis. Mindenképp szerezz be olyat, ami korának megfelelő.

2015. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszi
2015. ápr. 6. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!