Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Középfül gyulladásos gyerekek...

Középfül gyulladásos gyerekek szülei! Hogy zajlott a betegség? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kapott antibiotikumot? Mennyire fájt a füle? Mennyi ideig volt lázas és milyen magas volt a láza?


Kislányomnak 1 hónapja középfül gyulladása volt, antibiotikumot kapott. 1x volt láza (38,5 fok).

Kedd este belázasodott, levittem orvoshoz, erezett a füle, orrcseppet kapott. A füle néha fáj, de hol láza van (a legmagasabb 39,3 fok), hol hőemelkedés. Ti gyereketeknél hogy zajlott le a betegség?


2013. nov. 14. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedeves kerdezo!

hogy van a kislanyod,helyrejott?

engem felnottkent kapott el ez a gyulladas.kislanyom hazahozot valmi virust es az a fulemre ment, de mar tart tobb mint egy honapja. kezdetben, nem volt lazam, csak dugult volt a fulem, kaptam antibiotikumot. de nem mult el tole teljesen, hol fajt, hol nem. aztan infrazni es orrceppezni kellett. ez sem jott be, most ott tartok hat het utan, hogy masik fulem is faj mar, aminek eddig nem volt baja, belazasodtam es erezett a fulem. allitolag kozepfulgyulladasom van,tegnap kezdtem el szedni ujabb adag antibiotikumot.

leirnad kislanyod mit kapott es mit adtak ra neki pontosan? mert nekem is hasonlo csak felnottkent gyerektol kapott virus!

koszonom szepen elore is!

2014. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


A hallása még nem jött helyre, járni kell még fülészetre kontrollra :-(.


Aktil duo-t kapott, meg lázcsillapítót. Kedden lázasodott be, lement a láza, bár végig hőemelkedése volt, de csütörtökön észre vettem, hogy nem hall rendesen, ezért vittük le fülészetre, a mi háziorvosunk nem adott rá szerdán antibiotikumot, csak a fülészeten a doktornő adott antibiotikumot. Vasárnap estig lázas volt.


Milyen antibiotikumot kaptál? Mióta szeded? Nézték, hogy nincs-e vezetéses halláscsökkenésed?

2014. febr. 1. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

kezdetben mikor nem volt lazam curam duot kaptam, de nem volt teljes a gyogyulas tole., utana 2het szunet csak infraztam es orrcsepp, hol fajt a fulem,hol nem. aztan mikor lazas lettem supraxot irtak fel. most valamivel jobb, de reggelente dugult a fulem.

ti hogy vagytok azota,?

2014. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elfelejtettem irni, hogy nem volt vezeteses hallascsokkenes vizsgalatom.es november ota beteg a kicsi? mennyi ideig kapott antibiotikumot?
2014. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 hétig kapott antibiotikumot. Curam duo-t írtak fel neki is, de nem volt a gyógyszertárban, Aktil duo-t kapott helyette. A gyulladás elmúlt, a halláscsökkenés van még meg, ami a doktornő szerint normális, 17.-én megyünk kontrollra.


Vettünk nemi Somi féle gyógysapkát, van felnőtt méretben is.

2014. febr. 8. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:

szia. mi ujsag a kislanyoddal jobban van?

Megirnad honnan vettetek a gyogysapkat es milyen arban? Tenyleg van felnott meret is?

2014. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vezetéses halláscsökkenése még lehet, hogy van, de én azt nem veszem észre.


Szüleim vették, a XI. kerületben Bp-en. 5 e körül volt.


A legnagyobb méret 8 éves kortól felnőtt korig van, de kibontják és meg lehet nézni.

2014. febr. 9. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!