Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kullancs enchephalitis (agyvel...

Kullancs enchephalitis (agyvelőgyulladás) ellen oltottátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Hány éves korban és mi a menete, mennyibe kerül? Volt mellékhatása?
2015. ápr. 11. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik típusra gondolsz? Mert a fél ABC-ről elnevezték a típusokat.


Az egyiket 9-10 hónapos korában kapta meg, az égvilágon semmi mellékhatása nem volt a helyi bőrpíron kívül. A Bexsero-t is megkapja, de őszintén szólva, az orvosunk tartja fejben, hogy mikor melyik jön, nem akarok hülyeséget mondani, hogy mennyi idős korában lesz időszerű.

2015. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy több típus van. Én úgy olvastam, hogy ugyanazt az oltóanyagot kapják meghatározott időközönként. Hogy-hogy több fajtát kell kapni? Én a 3 évesnek szeretném beadatni.
2015. ápr. 11. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyik fajta ellen megkapta az oltást. Ez potenciálisan életet veszéleztető betegség, amit kobb elkerülni.
2015. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!