Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek mi a helyes, ha...

Szerintetek mi a helyes, ha kihúzatom a fogát, vagy ha szenvedünk tovább?

Figyelt kérdés
7 éves kisfiamnak a hátsó foga szuvasodik, a fogorvos szerint letört belőle egy darab és azért, lecsiszolta, és pótolta neki, de a pótlás két hét után levált, most nagyon fáj neki, szerencsére ma pont délután rendel is a doki, így suli után rögtön megyünk, de nem tudom , jó e ha kihuzattatom neki, már nem akarom, hogy megint csiszolgassa, aztán lehet két hét után újra fájni fog neki. Ti mit tennétek, kihúzatnátok?
2015. máj. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orvoshoz vinném, aki meg tud csinálni úgy egy normális pótlást, hogy az nem esik ki a fogból két hét után. Semmi esetre sem vinném ehhez vissza! Ha jó, türelmes, kedves fogorvost kerestek, Bp-en tudok ajánlani. Magándoki, de úgy tette helyre a fogaimat, hogy csak ámulok azóta is! Aki egy pótlást így csinál meg, az nagyon alacsony színvonalon dolgozik.
2015. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, én is másik fogorvoshoz vinném.
2015. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy fogra vigyázni kell és megőrizni addig, amíg csak lehet! Kihúzni az utolsó utáni megoldás!
2015. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kihúzás..ez szüleim korában volt divat, mikor még olyan szinten volt a fogorvoslás. máshova vidd, mondjuk őszintén szólva én tuti a magándokimhoz vinném a gyereket, ne az sztk élményt párosítsa a fogorvossal..
2015. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd egy olyan orvoshoz, aki képes egy olyan fogpótlást csinálni, ami nem megy tönkre két hét alatt.
2015. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!