Miért alszik ilyen sokat?

Figyelt kérdés

2 éves kislányom beteg volt, lázas folyik az orra köhög, de már 2 napja nincs láza csak az orra folyik. Voltunk orvosnál akkor kapott antibiotikumot. Most vissza vittem az orvoshoz hogy láza már nincs de egész nap alszik éjszaka is. Levert nem eszik. Nem tudja mitől lehet , kaptunk beutalót vérvételre.

Egyébként nem jellemző nála a sok alvás.


2015. máj. 13. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizsgálóorvos nem tudja, itt laikusok végképp nem fogják tudni....

De remélem semmi komoly és csak a frontok és a gyengeség miatt alszik sokat.

2015. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellékhatása az antibigyónak? Mennyi az a sok, amit alszik?
2015. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam az antibiotikumra, de máskor is kapott már és nem volt ilyen. Tegnap este fél 8-kor elaludt reggel 7-kor ébredt. most elaludt 10.30-kor és azóta is alszik...Ha ébren is van csak bóbiskol nem nagyon beszél, alig eszik hiába próbálok mindent :(
2015. máj. 13. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet a láztól, az antibiotikumtól és lehet még lappang benne valami.

Hagyd pihenni, az sem baj, ha most kevesebbet eszik, az a lényeg hogy igyon, gyümölcsleveket, teát, amit szeret.

2015. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!