Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rovarcsípésre mi vált be...

Rovarcsípésre mi vált be nektek? Mivel kenjem 2 évesem?

Figyelt kérdés

Ma először láttam rajta olyan rovarcsípéseket, amiket nagyon durván elvakart. Lehet szúnyog, mert tegnap kicsit később jöttünk be, mint szoktunk...

Már nem volt több ötletem, és sebtapaszt tettem rá, kb 15 percig oldotta meg a szitut.

De nagyon durván kivakarja, aztán meg belemegy a kosz az udvaron.

Mit tehetek rá? Esetleg Fenistil? Vagy mit szokás? Hogy ne vakarja ennyire szét?



2015. jún. 12. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Dapis gél bevàlt, de amúgy fenistil,antivakarin is nagyon jó!! :-)
2015. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aloe first spray
2015. jún. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már elvakarta, akkor nem jó rá a Fenistil. Onnantól sebként kezeld és kenj rá Sudocremet, vagy Neogranormont.

Ahol még nincs hámhiány szuperül beválik a Cetizirin külsőleg és belsőleg egyaránt. Egyszerűen kend be Cetizirin cseppel a pöttyöket (doki javasolta, bevált), közben ugyanezt add szájon át, esetleg megdobva Calcimusc-kal.

2015. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fenistil, irix spray, ez is hűsít. Kalcium pezsgőtabletta. Ha kivakarta, akkor én bepanten plus-t kennék rá, ez mindenre jó, sebekre és fertőtlenít is. Mindig van nálunk útközben, sok mindenre be lehet vetni.
2015. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a segítséget!
2015. jún. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!