Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oltás közben miért fújnak a...

Oltás közben miért fújnak a baba arcába?

Figyelt kérdés
Ma voltunk oltáson. Mikor a szurit adta a doki,a védőnő elkezdte erősen fújni a babám arcát. Ez mire jó? Mert látványnak nem volt túl szép,teljes pánikban kapkodott levegő után.
2015. jún. 22. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Amikor a kisbabák nagyon sírnak, gyakran visszatartják a levegőt is, és ezzel arra akarta bíztatni, hogy vegyen levegőt. Nem túl emberséges, nem is túl intelligens módszer, de működik.
2015. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem arcába soha nem fújt senki, pedig nem mindig ugyanaz a védőnő volt ott. Még mástól sem hallottam ilyet.
2015. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kisfiam 6éves,vele sem láttam ilyet. Az oké,nála is volt,hogy nem vett levegőt,és akkor egy picit rá kellett fújni. De hogy folyamatosan,ilyet sose láttam. Rossz volt látni nagyon a kis szemén az ijedtséget,pedig akkor még csak a fertőtlenítő sprayt nyomták rá
2015. jún. 22. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első jól mondta. Bár azt nem értem, hogy miért kezdte el rögtön fújni, főleg ha előtte vett levegőt a babád. Az én fiamat is szokta fújkálni a doki, mert ő tényleg nem vesz levegőt amikor úgy sír, bár nálunk csak rosszabb a fújástól.
2015. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdte,még sírni se sírt. Na,mindegy,túléltük,csak nagyon meglepett,még Sosem láttam ilyet
2015. jún. 22. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik gyereknél sem csináltak ilyet amikor szúrták.

Fiamnak fújt egyszer a doki oltás után az arcába, mert annyira elkezdett sírni, hogy nem vett levegőt. De ez vmikor 4 hós kora körül volt.

2015. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta a 3 hós oltásnál, de ott a doki letojta, hogy vesz-e levegőt. Az asszisztens paskolta meg kicsit... (váltottunk is azonnal). Most 2 éves.

Sosem láttam, vagy hallottam még ilyenről.

2015. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wiky93 ***** válasza:
Ez a dolog engem is meglepett..nálunk se volt még ilyen..csak oda fújnak ahova kapja a szurit..
2015. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!