Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7,5 hónapos babámnál észrevett...

7,5 hónapos babámnál észrevettem a gát tájékon egy kinövés szerűséget, olyan színű, mint a környező terület, nem fáj neki, ha törlöm. Mi lehet ez? Úgy látom, mintha a végbéllel összeérne.

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
fotózd le...
2015. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 - aztán nemsokára kopogtat a yard a kérdezőnél pedofil képek terjesztése miatt....
2015. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislányának is volt. Sebészeten azt mondták, le kell venni, mert gyorsan nő és fertőzésveszélyes. Ambuláns műtéttel vették le, nem volt semmi gond.

Szerintem figyelgesd, ha nő a mérete akkor mindenképp mutasd meg dokinak.

2015. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, kép nélkül kérek szépen tippeket, hátha valakinél volt hasonló!
2015. júl. 20. 15:07
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi volt az és miért fertőzésveszélyes?
2015. júl. 20. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

hát akkor kép nélkül találgasson a nyavalya, vidd el gyerekorvoshoz.

Nem vagyok pedofil, nem azért kértem a képet, csak épp az én babámnak is van ott egy kis pukli, hol látszik, hol nem látszik, de szerintem az nem rendellenes....kép alapján megmondanám olyan e, de pl nekem volt sajnos hpv-m, ami nem tudom létezhet e babáknál (tudtommal nem csak nemi úton terjed) és arra illik pl a leírás, és valóban dokihoz kell vele menni.

Ha nincs kép, azt javaslom ne itt látatlanba kérj tanácsot, hanem vidd orvoshoz amint lehet.

2015. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szemölcs volt
2015. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!