Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 37,2 a lányom testhője? Kifejtem

37,2 a lányom testhője? Kifejtem

Figyelt kérdés
Semmilye sem fáj, pörög, az oviból szóltak, délben, hogy hozzam el azonnal. Előtte 9-11-ig játszottak a tűző napon. Orvos szerint semmi baja, felforrhatott kicsit. Szerinte a melegtòl is emelkedhet a testhő. Ezt az oviban nem fogadják el. Mit tegyek? Ahogy hazaértünk a klímás lakásba, le is ment a hőemelkedés.
2015. aug. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj az orvostól egy igazolást, hogy semmi baja. Egyébként nem is értem miért küldték haza, 37,5 alatt még csak hőemelkedése sincsen és természetes, hogy tűző napon felmegy kicsit a hő (mondjuk 11-kor nálunk már 31 fok volt, nem kellett volna 2 órán át a tűző napon játszatni őket ebben a hőségben).
2015. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Doki adjon olyan papírt mai dátummal, hogy a gyerek egészséges, közösségbe mehet.

Mindenkinek megmérték amúgy a hőjét az oviban?

2015. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

orvos adott igazolást hogy semmi baja? mert akkor simán vinném holnap bemutatva az igazolást, hogy a gyerek egészséges és közösségbe mehet...

velem sokszor eljátszották az óvónők ugyanezt, 2-3 alkalom után a doktornőnk azt mondta nekem, le se vigyem a gyereket csak menjek le én az igazolásért hogy mehet másnap (barátnőm doktornője már előre írt igazolást dátum nélkül hogy le se kelljen mennie ugyanezért...) tudták ha baj van úgyis visszük a gyerekeinket, nem fogjuk oviba vinni ha tényleg betegek.. :)

2015. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, adott :) köszi! :)
2015. aug. 13. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!