Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért sir 2 hetes babám...

Miért sir 2 hetes babám folyamatosan?

Figyelt kérdés
Hátra fesziti magát és sir. A vérkép nem mutat semmit.
2015. aug. 19. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyatejes? Tapszeres? Ez igy keves infó... orvos mit mond?

Egesz nap nem is alszik???

Reflux esetleg?

2015. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet túl fáradt, lehet hasgörcse, lehet izomtónus-probléma....

Sajnos minden újszülöttet a saját szüleinek kell megismerni, kitapasztalni, hogy mikor mi baja van/lehet.

Ez néhány hónapba beletelik ám.

2015. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit eszik és mennyit? Eleget? Hasfájás? Bármi cseppet adsz neki? Kevés az infó. Az enyém is ezt csinálta kiderült alig van tejem. Szóval tényleg bármi lehet amire nem is gondolsz.
2015. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hetes ? Mert talán éhes ?

Ha hátra feszíti magát nekem akkor csinálta mikor hiába volt a cicin 35 percet , ha egyszer nem volt elég jó , tápláló a tejem!!

Ne higyj senkinek, hidd el tudom mit beszélek 3 gyereken túl vagyok tapasztalat akkor nem jó egyszerűen a tejed és kész , ez nem szégyen , ez van aztàn kaptak tápszert érdekes aludtak 3-4 órán keresztül!!Vajon miért!!? Gondolkodj!!

2016. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!