Judit2310 kérdése:

Hasonló tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
Egy ideje hüvelygombásodással küzdök.Vettem "Canesten Combi" hüvelytablettát.Tegnap használtam fel fürdés után az elsőt.Már tegnap kellett pisilnem rövidesen az után hogy felhasználtam az elsőt,de mondom kibírom a tabletta érdekében.Ki is bírtam ma reggelig.Aztán elmentem pisilni,és az akkora már olvadt tabletta kifolyt.Ez jót jelent vagy rosszat?Most akkor hatott egyáltalán?Ugyanakkor szeretnék érdeklődni hogy az ezzel kapcsolatos meddőséggel szemben kinek mi a tapasztalata?Én pontosan 4 éve küzdök ezzel.Kezdetben azért mert nem tudtam mivel állok szemben,aztán mikor rájöttem szintén ezen tablettát alkalmaztam de nem múlt el és tanácstalanná váltam ezért nyúlt ilyen hosszúra.Ennyi idő alatt lehetek már tőle meddő?A menstruációm rendszeres normális mennyiséggel négy napig tart. Annyi elváltozást érzek a testemben hogy szúr a bal oldalon Ez az utána olvasottak alapján nekem úgy tűnik hogy még "csak" gyulladás.Vagy már utal egy oldali elzáródásra?Hogyan kezelhető?Várom válaszaitok.Köszönöm,Judit
2015. aug. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mi pingpongoztunk a párommal, 3 havonta visszatérő gombám volt 3 évig. Nem lettem meddő tőle. Viszont kiderült a PCOS-em, leálltam minden finomított szénhidráttal és cukorral és láss csodát, azóta nem jött elő. A dokim szerint a gombák is ezzel táplálkoznak, ezért lehetett ez a nagy változás az étrendváltoztatás után. Szóval az egészséges életmód hozta meg nekem a javulást, nem a canesten.
2015. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nődoki mit mond, mivel kezelt a 4 év alatt, hogy még mindig nem múlik?
2015. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az olvadt tabletta darabok jöttek ki az nem gond de ha egyben akkor lehet nem felytette ki kellőképpen a hatását.Nőgyógyásznál voltál?Inkább vele írass valami gyógyszert mert a canesten nem mindig válik be.Esetleg vehetnél intim mosakodó szert is én is használok.az oldalam egyébként nekem peteéréskor szokott fájni.
2015. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nőgyógyásznál nem voltam ezzel még.De valószínű ez lesz a vége,mert így négy év tanácstalanság után már nagyon félek hogy nem lehetek anya.Ez nekem igazi tragédia volna mert valódi anyatermészet vagyok annak ellenére hogy még nincs babánk a párommmal.Az a benyomásom a fájdalmat illetően hogy petefészek gyulladásom van,mert mivel nagyon félek utána olvastam a testem által produkált tünetnek.Erre esetleg van gyógyszer?!

2015. aug. 20. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Menj el nőgyógyászhoz már rég elkellett volna menned.és lehet párodat is kezelni kéne.a canesten krémmel kenje be magát ő is a biztonság kedvéért még akkor is ha nincs tünete.ha meg a petefészked betegség miatt fáj ne aggódj valami gyógymód biztos van rá.
2015. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!