Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek a hiperaktivitás...

Szerintetek a hiperaktivitás összefügg a sok gyermekprogrammal? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam van-e összefüggés aközött hogy mennyi programra visszük el a babát/kisgyermeket és aközött hogy a későbbiekben hiperaktiv lesz. Például mi sokat járunk el minden felé, pláza, vásárlás, rokonok, babaúszás, kirándulás, utazás stb...ezeknek lehet-e a későbbiekben a hiperaktivitás a következménye?

2015. aug. 27. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2015. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a hiperaktivitásnak és akkor fel sem merül benned ilyen kérdés.
2015. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Tudod egyáltalán mi az a hiperaktivitás? Először nézz utána ennek a betegségnek aztán gondolkozz azon hogy több hülye kérdést ne tegyél fel. Ne akard megtudni milyen ha hiperaktiv a gyermeked....


Egy ADHD-s fiú anyukája.

2015. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó, nem, nem tudom mit jelent a hiperaktivitás, vagyis csak alapszintű tudásom van róla. A szomszédban él egy ilyen kisgyerek, ennyi, látom hogy viselkedik. De nem néztem utána valóban, semmilyen szakirodalmat nem olvastam. Egyszerűen csak egy elméleti kérdésem volt, hogy más laikusnak esetleg eszébe jutott-e ilyen összefüggés mint nekem. Hogy hátha valaki nálam tájékozottabb hallott már ilyenről. Ezek szerint nem. Nem volt szándékomban megbántani senkit.

2015. aug. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!