Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rota és bárányhimlö elleni...

Rota és bárányhimlö elleni oltás ára mennyi most?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Rota 19000 Ft/db, bárányhimlő elleni 9000/db. Mind a kettőből 2 oltás kell a védettséghez.
2015. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hétfőn vettem meg a bárányhimlő elleni oltóanyagot, 11 ezer volt, a második ugyanennyiért négy hét múlva esedékes.
2015. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a rotából étféle van, érdemes a Rotarixet venni és felénk valamiért néha akciós, érdemes körülnézni, érdeklődni róla

én kerekítgetve jegyeztem meg az árakat

olyan 18-20.000 a rota elleni, plusz megint 20 körül az emlékeztetője

a bárányhimlő elleninél is van, ami jobb oltóanyag mint a többi b.himlő elleni, sajna nem jut eszembe a neve, most nem keresek oltáskönyvet, max ha érdekel

az olyan 10 ezer körüli plusz emlékeztető megint 10

2015. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*eszembe jutott Variax a bárányhimlő elleni amit inkább ajánlanak
2015. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Varivax
2015. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nné Adrea válasza:
Ha meg aktualis minap vàlltotam ki Rotax rotavirus ellenni oltoanyagot 19900 Ft volt
2015. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!