Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Autóban hányás ellen a deadalo...

Autóban hányás ellen a deadalon vagy a coucciline vált be inkább a babátoknál?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 20:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
meg arra valami otlet hogy ha mar hany ne twritse be az egesz autot? hiaba tartok ele zacsit rangatja a fejet (14 hos) melle megy az egesz...mit egyen utazas elott pl es mit lehet ele tartani zacsi helyett?
2015. szept. 26. 20:27
 2/14 anonim ***** válasza:

úgy tudom a B6 vitamin való erre, utazás előtt kell beadni

(vagy B12?)

és sokat jelent, ha látja az utat, nem háttal ül


lavór esetleg...?

2015. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem jó hír, de nincs olyan, ami igazán hatásos:

[link]

2015. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ez a cikk fertozesekkel kapcsolatos tuneti hanyas csillapitasarol szol...semmi koze az utazasi betegseghez, raadasul a cikk iroja onmagaval sem jit nagyon konszenzusra hogy most jo e a b6 vitami vagy nem....de ez nem is lenyeges mert en nem csillapitani szeretnem a hanyast hanem elkerulni, es nem egy akutt hanyast szeretnek kezelni hanem egy ritkan elofordulo reakciot az autoban torteno utazasra...mas a ketto, de azert koszonom a valaszod. nagyon sokak irjak hogy a dedalon es a cocculine hasznal ezert csupan azt szeretnem megtudni kinek mi a tapasztalata es melyik jobb....szemely szerint nem hiszek a homeopatiaban mert nalam nem mukodott de ha masnal igen, ilyen pici babanal is, akkor inkabb fordulnek ahhoz mint mas gyogyszerhez vagy szintetikus vitaminhoz. nekem annak idejen a dedalon mindig segitett, ha bevettem utazas elott aose hanytam, egyebkent meg igen, tehat tudom mirol beszelek.
2015. szept. 26. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ideig-óráig a B6 vitamin vált be,deadalont nem ajánlották még fél évesen,a másikat meg nem ismerem.

1 éves korára elmúlt a hányás,miután végre ült és megkapta az autósülést :-)

2015. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koshinae válasza:

Egyik se, csak a penzt viszik.

Azert hanynak, mert tele a hasuk meg mindig (pedig mar azt hiszed nem), es a razkodastol beindul egy urito reflex.

Hanyashoz meg egy muanyag talat tarts oda, azt nehezebben toljak el.

2015. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ez biztos, hogy tele van a hasa, hiszen bever 7-kor 250 ml tejet és még eszik rá pár falat zsömlét. ugye említettem, 14 hónapos, most jött elő nála ez eddig nem volt gond...általában ha megyünk valahova, 8-9 körül indulunk tehát 1-2 órával evés után...mit gondoltok, szerencsésebb kivárni a 9-10 órát az indulással és még 10 órai előtt útnak indulni éhgyomorra? vagy 10 órai után rögtön? a 10 órai gyümölcs zabbal.

Vagy mi egyáltalán ilyenkor a jó választás ételnek? gondolom nem a tej és nem a gyümölcs.

2015. szept. 28. 09:16
 8/14 anonim válasza:
100%
Nálunk bevált a Cocculine, nincs mellékhatása mert homeopátiás gyógyszer. Pici tabletták, ha nem tudod úgy beadni hogy lenyelje, akkor műanyag kanállal törd össze és keverd hozzá egy kis vízhez vagy gyümölcsléhez (nem teához). 4 tablettát 1 deci folyadékhoz. Kb óránként egy- két kortyot adj, már utazás előtt 2 órával kezdd el.
2015. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi. teához miért nem szabad?
2015. szept. 28. 10:06
 10/14 anonim válasza:
mert a legtöbb teában van menta vagy kámforszármazékot tartalmazó növény, és az semlegesíti a hatását. A gyümölcslé vagy víz az okés. A Cocculine nem rossz ízű, te is megkóstolhatsz egyet, hogy tudd, miről van szó, mert nem árt.
2015. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!