Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Laevolac szirupról van tapaszt...

Laevolac szirupról van tapasztalatotok? Széklet lágyítására kellene csodaszer 2 évesnek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy voltunk már orvosnál aki ultrahang alapján a szervi okot kizárta. kamilla teaát, bő folyadék fogyasztást javasolt és ezt a szirupot.
2015. szept. 28. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi használtuk és tényleg segít. Mondjuk én nem adtam kúraszerűen, hanem csak alkalmakként. Állítólag minden reggel kel adni, de rokonom gyerekét nagyon meghajtotta.

Amit még tudok ajánlani, az az aszalt szilvalé. Gyermekorvosom elsőnek ezt ajánlotta. Minden reggel egy kis kupak lé, esneállítja a székletet


Nálam az volt a baj, hogy nem itta meg.

2015. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*helyreállítja
2015. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Egyelőre az enyém a leavolacot sem akarja meginni. :( Megpróbáltam belekeverni innivalóba, de még így is szirup ízű.
2015. szept. 28. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nekem sem. Nurofenes adagolóval adtam neki.
2015. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért nem issza mert tömény édes én vízzel kevertem neki de egyébként nagyon jó volt a lányomnak! csak sok folyadékot kell adni utána mert a bélben megköti a vizet
2015. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!