Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi történik ha fél ampulla...

Mi történik ha fél ampulla magneB6 belső oldatot fecskendezek a 2 éves gyermekem szájába?

Figyelt kérdés
2 éjszaka a kislànyom 2x hànyt. Az orvos a kérdésben emlìtett gyógyszert ìrta fel napi 1x fél ampulla, de azt mondta fél liter teàba higìtsam fel. Igen àm de a làny egy kortyot nrm iszik meg belőle ahogy érzi az ìzét. Êppenhogy belenyal. Minden màs üdìtővel próbálkoztam, azt értem el h semmi folyadêkot nem hajlandó inni. Nem tudom megtegyem-e h higìtás nélkül fogom és befecskendezem a szàjàba... Lesz-e kellemetken mellékhatàsa ha nem higîtom hanem ìgy beadom? Van vkinek hasonló tapasztalata vagy inkàbb akkor ne adjam be?

2015. szept. 30. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a gyógyszertájéoztatón mi szerepel?


amúgy be lehet így is adni, de mindenképpen oldalt( a "pofazacskó" felé(semmiképp nem a torokra)

2015. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és tartsd be hogy evés előtt, után, vagy közben, akkor nem lesz baj. általában az íze miatt kell belekeverni valamibe
2015. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy megkérdezhetem, hogy éjszaka egyszer csak felébred és hány? vagy az esti "tejital" közben, után?
2015. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki fogja hányni. Amúgy ekkora gyereknek a kúp egyszerűbb és gyorsabb is arról nem is beszélve, hogy hatékonyabb is.
2015. okt. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!