Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3hónapos kisfiam elkapott valamit (egyenlőre folynak a vizsgálatok hogy mit) szóval hasmenése van, de már oly annyira hogy szétnyílt a végbélnyílása. ki hogyan kezelte, mikor múlik el.ma már nem vérzett neki de már nem bírom, nagyon sajnálom és nem tudom hogy segítsek neki.
2015. okt. 4. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyermekeimnek a fogzás viselte meg nagyon, kisebbik lányomnak nyílt sebek lettek a hasmenéstől a fenekén. Én Sudocremmel kenegettem, az vált be nekünk a legjobban.
2015. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, de valamiért nem bírja a bőre ezt a krémet.

most kamillában fürdetem és olyan vattával törlöm meg a fenekét, kakilás után. neugranormonnal a gyerekorvos által felírt popsikrémet használjuk most.


Nektek mikor gyógyult be? kell vele majd a későbbiekben kezdeni valamit?

2015. okt. 4. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy felrepedt a végbélnyílás környékén?

Nekem is ez volt a 2 hetes hasmenéses vírus után. Említettem az orvosnak írt fel rá krémet és teljesen rendbehozta. Ha nagyon csúnya én megmutatnám proktológusnak is. (Én oda készültem, be is jelentkeztem, mert a háziorvos azt mondta, hogy max 7-10 napig lehet a kenőcsöt használni és csak nagyon picit lehet, de szerencsére ez is elég volt a rendbetételre). Aurobin a kenőcs neve. Kérdezz rá gyerekorvosnál.

2015. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!