Megelőzhetem-e valahogy?

Figyelt kérdés
Sógoromék kislánya a fertőző osztályon van hányás,hasmenéssel.Anyósom bement meglátogatni,ami természetes.Viszont utána gondolt egyet,eljött hozzánk,kezet sem mosott.De ezt csak most este tudtam meg.Félek,hogy a kisfiamra ráhozta a fertőzést.
2015. okt. 13. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőző osztályra elvileg be sem engednek látogatókat.
2015. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyósom azt mondta,hogy még a kórterembe is beengedték.
2015. okt. 13. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Adj vitamint, sok folyadékot neki. Figyeld, hogy van-e valami tünete. Gyakori kézmosás, szellőztetés. Amit az anyós összetapogatott, fertőtlenítő kendővel törölgesd le.

Mi baja pontosan a másik kicsinek? Csak azért kérdezem, mert jó lenne tudni, hogy hogy terjed? Cseppfertőzéssel? Feco-oralisan?

2015. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az unokatesónak rotavírus-fertőzése van. A kisfiam kapott oltást ellene.

Anyósom délután volt itt, estig dolgoztam, akkor a kilincseket lefertőtlenítettem.A férjem nem tudta megmondani mivel játszottak.

Remélem,nem lesz baj.

2015. okt. 15. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!