Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennünk kell 1 órán belû...

Mennünk kell 1 órán belûl gyermekbénulás elleni cseppet kapni. Majdnem egy eves a lanyom. Viszont hetfon láza volt,38, lehet a foga miatt, csak egy napig tartott, es konnyen lement. Menjek beadatni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el, és mindezt mondd el az orvosnak is, ő majd megmondja, hogy be lehet-e adni. Vagy úgy is jó, ha felhívod, és tőle megkérdezed ugyanezt.
2015. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem adják akkor - telefonon kérdezd meg!!
2015. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2015. okt. 29. 08:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kell messzire mennünk, csak IDE a rendelöbe, gyalog. Kárpátaljáról vaguok, AZ orvosnö ukrán és eléggé ideges típus, nem lehet neki semmit mondani, megsértödik h beleszólok a dolgába, nehéz eset... Volt már szerencsém hozzá
2015. okt. 29. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki nem sz...ja le, milyen a dokinő idegrendszere? 40 fokban akarták oltani a gyerekem, közöltem, hogy most nem. Most lázas volt, közöltem, hogy majd ha eltelik a felépülése után minimum 3 hét és senki más nem beteg a családban, majd akkor beadhatják az MMR-t. Nem engedném akkor se, ha csak hőemelkedése lett volna, pedig sok oltást akkor adhatónak nyilvánítanak. Ennyi döntési jogunk legalább van még, nem adhatják be azonnal, lehet húzni-halasztani az időt, ha akarjuk.
2015. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!