Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mivel vagy hogy adjam be a...

Mivel vagy hogy adjam be a zinat szirupot hogy ne legyen olyan rossz íze?

Figyelt kérdés
Majdnem hány tőle.
2015. okt. 31. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lekvárt próbáltad már?
2015. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Reggel megpróbálom.
2015. nov. 1. 01:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajjj szegeny! Az en kisfiam nem majdnem hanyt tole. Sajnos!

Szerintem probalj mas antibiotikumot kerni az orvostol.

En fel is irtam magamnak h ne felejtsem el h soha ne adjon ilyet tobbet. Azota ha abtibiotikum, csakis olyat kerek amit egy nap egyszer kell leszenvedni. Altalaban a Cedax Babyt kapjuk. Persze tudom ez nem lehet jo mindenre...

Amugy en a nurofenes fecskendovel szoktam beadni neki. Azzal jobban hatra tudod adni es talan nem erzodik az ize annyira.


Mi anno probaltuk szorpbe, lekvarba, kinomban meg kakaos "kokuszgolyot" is gyurtam vele. Amiben ugy ahogy megitta, ha a szorpot meg jol be is citromoztam h elnyomja a gyogyszer izet.

Nem konnyu, az biztos!


Kitartast es mielobbi gyogyulast kivanok!

2015. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Hétfőn megpróbálok,mást kérni.
2015. nov. 1. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam is sajnos kapta már kicsi korában is a Zinatot, ő nem, hogy majdnem, hanem hányt is tőle. Mindig másikat kértem ez helyett, ha ezt akarták felírni. Amióta óvodás, azóta meg valami miatt teljesen jól bírja, nincs semmi gond.

Amúgy próbáltuk kicsi korában mi is keverni dolgokba, de egyszerűen az volt a tapasztalat, hogy semmivel nem lehetett megcsinálni, hogy ne érezze, hogy keserű, így maradt az, hogy másikat kértünk, aminek ugyanolyan hatóanyaga volt.

2015. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert erdekes, h szinte minden gyerkoc hany ettol a hulye gyogyszertol. Szegenykeknek nem eleg h betegek, meg ezzel is "kinozzuk" oket. :'( es az a tehetetlenseg, hogy tudod h meg kene h igya, de rossz nezni az egeszet es ha vissza is jon, ugysem er semmit az egesz herce-hurca.

En szabalyosan belebetegedtem ebbe.

2015. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!