Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasfájás ellen mennyi édeskömé...

Hasfájás ellen mennyi édeskömény szirupot lehet adni és hogyan?

Figyelt kérdés
Csak a frontokkor fáj a pocija a babámnak. 6 hetes. Nem akarok neki még gyógyszert adni, a teát meg nem issza meg ezért szeretném tudni hogy a szirupot hogy kell adni.

2015. ápr. 28. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Az édeskömény nem feltétlenül a legjobb megoldás. Az én babámnak nemhogy csökkent volna a hasfájása, hanem még jobban görcsölt. Nem tudtam inni tejfakasztó teát sem, mert még brutálisabb lett a hasfájása a teában lévő édesköménytől. Adj neki biogaiat. Nem gyógyszer és jót tesz a kis beleinek. Annyi, hogy folyamatosan kell adni, mert kell 5 nap mire használ. Én nem kísérleteznék az édesköménnyel.
2015. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!