Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti rögtön vinnétek orvoshoz?

Ti rögtön vinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Lányom juliusban múlt 3 éves, eléggé masszív beregségekbe de sajna ő is néha beteg!!

Tegnap este 38.2 volt a hője kapott Nurofent, és tegnap óta most volt újra 38.4 a hője , egyéb tünete nincs eszik iszik bőven!

Volt már pár hete ugyan így 2 napig volt lázas és ennyi!!


2015. nov. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondja, hogy fáj a torka? Nálunk a láz mindig egyenlő a torokgyulladással. Én max. még egy napot várnék, de aztán biztos megmutatnám orvosnak.
2015. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem.


Sot, en meg lazcsillapitot sem adtam volna, ez nem laz csak hoemelkedes. Viszont kozossegbe ne menjen.

2015. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek,dehogy is ment oviba!!

Ma du 13.00 kor a popójában megmértem

38.7 volt doktornőt hívtam azt mondta arra törekedjek csak hogy 39 ne legyen de ez nem olyan vészes ,csillapítsam a lázát és holnap menjek be vele!!

2015. nov. 19. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a torka miatt lehet lázas...nálunk legalábbis mindig ez a baj, ha csak jön a láz és más tünetet egyenlőre nem produkálnak.

Enyém is júliusban volt 3. :)

2015. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!