Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Immunerősítő 2,5 évesnek?

Immunerősítő 2,5 évesnek?

Figyelt kérdés

Immunotrofinát kap. Ha nem beteg, akkor mellé activál kid rágótablettát. Adnám neki a brinco waxomot, de betegen nem ajánlották. (Omega3-at adok még neki, tudom hogy ez nem immunerősítő)

minden köhögős, orrfolyós nyavaját elkap és nagyon lassan gyógyul. Már nem tudom mit adhatnék neki, meg hogy egyáltalán van-e értelme teletömni ilyen vackokkal, mert feleslegesnek tűnik.

Tapasztalatok?


2015. dec. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak ökonetes grapefruitmag cseppet adok. Ő ugyan 3,5 éves, de 2,5 évesnek is simán mehet. Nálunk nagyon bevált. Drága az igaz, de az állandó gyógyszerezés sokkal többe került.
2015. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Korábban kapott cebiont(most fogyott el, majd veszek, de minek?), de hiába az extra adag c vitamin, akkor is 3 hétig tartott a nátha.

Az immunotrofina talán javított az étvágyán.

2015. dec. 7. 13:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj a grapefruit csepp is volt már. Mondjuk én a gyógyszertárban vettem. De ezt viszont úgy tudom nem szabad huzamosabb ideig szedni, mert olyan mint az antibiotikum.
2015. dec. 7. 13:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig kapta, de már el is felejtettem. Eddig nekünk nemigazán használt.
2015. dec. 7. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a propoliszos mézet, felső légúti nyavalyákra jó. Naponta adok 1-2 kiskanállal a fiamnak, és szeptember óta most kezdett először köhögni (pedig asztma gyanús, mert tavaly télen nagyon sokat volt beteg).
2015. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk 3 éves korig nem ajánlották a propoliszt. A mézet utálja:( Már próbáltam. Propoliszos mézet nálunk szerintem nem is csinálnak. Van külön propolisz, de alkoholia. Ezt mi isszik a férjemmel, de nehezem veszem rá magamat, mert rettenetes íze van.
2015. dec. 7. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A grapefruitmag cseppet nyugodtan lehet szedni, semmi köze az antibiotikumhoz. Viszont a gyógyszertári semmit nem ér, ráadásul vigyázni kell, mert van, amiben alkohol van. Mióta a fiam szedi elvétve beteg (lekopogom). 1. vagyok
2015. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!