Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Három napos láza volt a...

Három napos láza volt a babátoknak? Hogy zajlott le a betegség? Mikor vittétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, gyorsan el is múlt. Nem maradt semmi nyoma, simán néhány nap alatt vége volt. Orvoshoz nem mentünk. Telefonon beszéltünk az orvossal, de azt mondta, emiatt nem kell aggódni.
2015. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 évesemnek 39,5 fokos láza lett éjjel, semmi más tünet, de mivel ilyen magas láza volt másnap elvittem dokihoz, ő nem talált semmit, mondta menjünk vissza 3 nap múlva. Kért vizeletet is, de az negatív lett és akkorra már kijöttek rajta a pici kiütések is, a láza alábbhagyott, nem kellett gyógyszer meg semmi, elmúlt magától. Ez nyáron volt a legnagyobb kánikula alatt amúgy.
2015. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónaposan (nyáron) esett át rajta. Pont péntek délután lázasodott be, hívtam is egyből az orvosunkat, mondta, hogy csak lázat csillapítsak. (akkor még nem tudtam, hogy mi lehet ez, de semmi más tünete nem volt, étvágya megmaradt, jókedvű volt). Aztán 3-4 nap alatt elmúlt és utána pöttyösödött ki, amit elsőre simán melegkiütésnek véltem. De aztán leesett, hogy ez bizony a 3 napos láz volt...
2015. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt,igen.8 hónapos korában,éppen kórházban voltunk gyomor és emésztési gondokkal.Ott jött ki.Itthon se ijedtem volna meg szerintem,van lázcsillapító is mindig.
2015. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!