Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megfázhat így? Ennyi ruhában?

Megfázhat így? Ennyi ruhában?

Figyelt kérdés

Alapvetően kocsival viszem a fiam bölcsibe, de ma férjem elhúzta szánkóval. Kb 2,5 km.

Ezt adtam rá: harisnya, zokni, melegítő, overál kantáros nadrág, póló, vékony garbó, polár pulcsi, sál sapka kesztyű, vastag kabát. Quechua bundás hótaposó.

Férjem azt mondja, hideg volt a lába, amikor vetkőztette bölcsiben.


De ennél többet mit adjak még rá?

Amúgy is taknyos mostanában, nem akarom, hogy jobban megfázzon. Imádja a meleget, éjjel is jól beöltöztetve alszik.


2016. jan. 6. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi ruhában meg is fulladnék!! :-)

Sztem ha megfázik nem attól fog,h fázik,hanem h megizzad ennyi ruha alatt!!

2016. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem izzad le, sőt, hideg volt a lába...
2016. jan. 6. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megfázni.

Szerintem ennél többet nem tudsz ráadni. Hiszen volt rajta harisnya, zokni, és bundás csizma.

Nekem is hideg volt a lábam mire beértem dolgozni, de mégsem fáztam. Ettől még nem lehet megfázni.

Szerintem azért lehetett hideg, mert nem mozgott, hanem ült a szánkón.

2016. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szánkón ült, nem mozgott. Szerintem több ruha nem kell, de egy pléddel betakarhatjátok. Nem tudom mennyire meleg a csizma, (értem hogy bundás) esetleg még plusz zoknit is húzhatsz a lábára. De igen, az sem jó, ha túl van öltöztetve.
2016. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kisgyereknek, de a felnőtteknek is hideg a lába.

Beteg pedig nem a hidegtől lesz, hanem a kórokozóktól, azok meg ilyen időben nem nagyon szeretnek lenni :D

2016. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyen van neki:

[link]

Ehhez adtam rá harisnyát+zoknit. Nem gondolnám, hogy ennél több kell.


Köszönöm megnyugtattatok. A pléd jó ötlet.

2016. jan. 6. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ezen a sétán kívűl még sose volt kint a gyerek???
2016. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A párod lába nem volt hideg?


Mínuszok vannak. Nem lehet annyira beöltöztetni a gyereket, hogy olyan legyen, mint egy meleg szobában lenne. Elég ez, amit ráadtál, tán sok is, ennél több biztos nem kell.

2016. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De volt kint, csak akkor ő is sétál, szaladgál, nem ücsörög 20 percet egyhelyben.


A férjem lába biztos nem volt hideg, mert 20 percet sétált szánkót húzva. De ő nem vette le a bakancsot, hogy ellenőrizze...


Egyébként délután már a gyerek sem ült végig, le is szállt sétálni, sőt ő is húzta a szánkót.

2016. jan. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!