Spiropent vagy Ventolin?

Figyelt kérdés

Kislányomat meghallgatva mondta a dokinő hogy kicsit sipol a tüdeje,adjak neki Spiropentet!!2x5 ml

Nos adtam neki 2,5 ml a dokinő javaslatára először mert hogy nehogy nagyon bepörögjön tőle , egy kicsit vert jobban a szivecskéje! De annyi szörnyűt hallodtam róla, felhívtam a dokit mondta akkor Ventolint adjak neki 4x 2 puffot de erről is hogy később cukorbeteg lehet a gyerek meg ikyeneket most akkor mi a fenét adjak neki !!Annyira féltem

3,5 éves !!


2016. febr. 1. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ventolintól cukorbetegség? Még életemben nem hallottam róla. Van baby halered? A ventolint csak azzal tudod beadni. Amúgy én azt adnék. Vagyis szoktam adni.
2016. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Az orvos nyilván okkal írta fel a Spiropentet. Az enyémek csak hörghurutra kapták, inkább pár napig pörögjenek, mint tüdőgyulladást kapjanak. Ne Te találd ki, hogy mit adsz neki, hanem kövesd az orvos utasítását!
2016. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én babámnak 5 hós most írta fel a doki a spiropent. nem örülök neki, de okkal kellett. nem láttam rajta, hogy túl pörögne egyáltalán.
2016. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Asztmás a 4,5 éves kislányom, születése óta, a mi pulmonológusunk Ventolint ír mindig, mert ez direkt,. helyben ható, inhalatív szer, ami gyorsan hat. A Spiropent szerinte már elavult, vannak nála korszerűbb, hatásosabb gyógyszerek is, mellékhatások nélkül, ez a Ventolin. Cukorbetegséget okoz? Én még ilyet nem hallottam...
2016. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!