Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oltás után mennyi ideig nem...

Oltás után mennyi ideig nem lehet a babát eteni-itatni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
OPA van irva az oltasi kiskonyvbe.
2016. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel az orvost, védőnőt? Itt csak találgatni tudunk, hogy milyen oltást kapott, és miért nem szabad utána enni-inni, de a legbiztosabb választ az orvos adná.
2016. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem mond semmit. Jobban járnál, ha rákeresnél az adott ország oltási rendjének.


(8-as, van 6 hónapos oltás itthon is. Az oltóanyaghiányok miatt tavaly rengeteget módosítottak az oltási renden. A tavaly júliusi, augusztusi babák pl.: 2,4,6,15,18,21... így kapnak.)

2016. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy szájon át a poliomyelitis (gyermekbénulás) ellen kapják a babák az ellenanyagot, de nem tudom, hogy meddig nem ehet.
2016. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Hivtam, de az orvos vette fel, es nem tudta adni, mert oltasi delelott van, aztan vegul elertem. Azt mondta, hogy 2 ora eleg, az pedig most telik le. Szoval megtomom, mint a libat.


Nagyon koszonom, hogy ennyien irtatok, es segitettetek.

Szep napot nektek!


(Koszi Anyu, puszi.)

2016. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 gyilki ***** válasza:
Erre e kérdésre az orvos tudja a választ! Itt az autószerelő a kőműves a szakács a stb nem fogja tudni hidd el!
2016. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!