Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Antibiotikum után mennyi...

Antibiotikum után mennyi ideig kell Normaflore?

Figyelt kérdés
1,5 éves kislányom most kapott először antibiotikumot és mondts a doki hogy utána adjak neki napi 1 normafloret. De azt elfelejtettem megkérdezni hogy azt hány napig kell. Antibiotikumot 5 napig kapta. Ti hogy szoktátok?

2016. febr. 16. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

a normaflore-ra van ráírva én azt követtem.

asszem maximalizálva van, hogy 10 napig lehet csak adni, de lehet nem jól rémlik, de arra emlékszem, hogy úgy számoltam ki, hogy hogy osszam be, hogy maradjon az antibiotikum után elegendő

2016. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem is 10 nap, 1 hét a maximum

és én antibiotikum mellett is adtam, meg után

még listát is vezettem, hogy (antibiot., normaflore, meg egyebek, tán még kúp is volt, meg cseppek) hogy mit hány órakor kell beadni

az egyiknél ez áll


"A készítmény ajánlott adagja:


Felnőtteknek: 2-3 tartály naponta.

Gyermekeknek és csecsemőknek:1-2 tartály naponta.

Rendszeres időközönként (legfeljebb 3-4 óránként) ajánlott alkalmazni, a tartály tartalmát édesített vízben, tejben, teában vagy narancslében elkeverve.

Antibiotikum kezelés ideje alatt a készítmény bevétele az antibiotikum két adagjának bevétele közötti időszakban történjen.


Kezelés időtartama:


Bakteriális vagy vírus eredetű gastrointestinális fertőzés miatti akut hasmenés,kiegészítő kezelésére: 5-7 napig

Antibiotikumokkal vagy antimikrobiális szerekkel való kezelés során a bél normál baktériumflórájának károsodása illetve ennek következtében kialakult hasmenés megelőzésére és kezelésére: az antibiotikumos kezelés ideje alatt, illetve azt követően legfeljebb 1 hétig."


[link]

2016. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
nem adom, mert csak gyogyszeripari fogas az egesz. en ugy nottem fel, hogy nemnkaptam normafloret megis felnottem.
2016. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. febr. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!