Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan szíjam le egyedül a...

Hogyan szíjam le egyedül a babám orrát?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám náthás, de nagyon nehezen tudom egyszerre lefogni a kezét, tartani a fejét, és az orrához tenni az orrszívót. Biztos van erre valami bevált fogás, csak én nem ismerem. Segítenétek?
2016. febr. 17. 15:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Jajj nem szíjam, hanem szívjam. Bocs. :)
2016. febr. 17. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:
leülsz terpeszben, befekteted a gyereket hanyatt a két lábad közé. comboddal egyenesen tartod a fejét, alá beteszed a két kis kezét. és máris mehet a dolog.
2016. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leülsz a szőnyegre v akalú kisterpeszben. Megvan?

Fektesd le a kicsit a szőnyegre és ülj a fejéhez ilyen terpeszbe, úgy hogy a katja lába a lábad alá kerüljön. Persze finoman, de korlátozni kell a mozgásban, 2 évesemnél csak így lehet. Így hátulról alaposan ki lehet tisztítani a nózit.

2016. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, tudom, nem hangzik túl jól, de hidd el, ennél jobb helyzetet nem tudsz kitalálni, ha a gyerek tiltakozik.
2016. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a lassan 3 évesemnek is egyedül szívom...

Rá kell jönni a fogásra. Én úgy csinálom, hogy leülök, egyik lábamra ültetem, lábai az enyémek között, így a lábait lefogom az összeszorított lábammal.hátát a karomra teszem, így egyik karja a hónom alatt a hátamnál, azzal nem tud kalimpálni. Másik kezét fogom kézzel.

Így 1 kézzel 2 lábbal le van fogva, és szabad a másik kezem, hogy szívjam az orrát.

Brutál, de sajnos muszáj így, mert tiltakozik.

Szerencsére már nagyon ritkán kell, mert fújja, de még mindig hatékonyabb, ha kiszívom.

2016. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom...az meg sem fordult a fejemben, hogy a lábakat is be kell vetni. :)
2016. febr. 17. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
:) pedig nyilvánvaló, hogy lábak nélkül végtag-hátrányban vagy :D
2016. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!