Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Növekedési lábfájás meddig...

Növekedési lábfájás meddig normális?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron volt egy hét amikor ízületi gyulladása volt,vagy mi és augmentint kellett szednie és 1 hétig nem állhatott a lábára.Nem is igazán tudott.Azóta többször is előfordult,de egy nap alatt elmúlt.Most ,megint elgondolkodtam mennyire normális.Kedd reggel úgy ébredt,hogy nem tudott lábra állni és szerda este még mindig csak lábujjhegyen tudott járni.A lábikrája fájt most.Hozzáteszem nagyon jól bírja a fájdalmat,nem játszott rá.Azt se tudom mit tehetnék? Borogassam,vagy infralámpázzam?Kenegessem,vagy adjak gyógyszert?

2016. febr. 19. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, kérj a háziorvostól beutalót szakorvoshoz.
2016. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd el orthopédiára és a gyerekorvoshoz. Ha a lábikrája fáj az nem növekedési fájdalom. Ki kell vizsgálni. Augmentint bakteriális fertőzésre adnak. A fáradásos fájdalom amit sokan növekedésinek hívnak az izületeket érinti kb 5 éves korig tarthat. Sajnos tapasztalt vagyok a témában.
2016. febr. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyár óta cataflamot adatott a házi orvos.Amit én nem tartottam jónak,mert csak a fájdalmat csillapítja,de a problémára nem gyógyszer.Valamint ha nem fáj,akkor terheli a gyerek a lábát.Most hogy reklamáltunk,eléggé húzta száját a doki.Az orthopédiára kaptunk beutalót.Azt eddig is tudtam,hogy mivel autista a gyerekem ,jobban oda kell figyelni az egészségére,mert az immunrendszerük gyengébb,de azt hallottam,hogy ők hajlamosak a nehézfém megkötésére is :( .
2016. febr. 20. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!