Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hétig volt beteg a lányom,...

2 hétig volt beteg a lányom, visszament az oviba egy hétre és most megint beteg, ez még normális?

Figyelt kérdés
5 éves egyébként. Köhög, náthás. Nincs láza, nem olyan komoly de ahhoz elég hogy ne mehessen közösségbe. Tiszta ideg vagyok. Hozzáteszem, szed többfajta vitamint is. Valaki járt így?
2016. febr. 7. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze nálunk is volt. Kissé legyengült imnunrendszerrel ment vissza az oviba es ujra megfertőződött. A kész vitaminoktol meg ne várj sokat.
2016. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki járt így ? Kérdezed ! Minden gyerekes szülő általában így jár,akinek közösségbe jár a gyermeke !Sajnos !
2016. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez még bőven normális.
2016. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális, sajnos.

LÁnyom 2,5 hetet hiányzott betegség miatt, aztán két napot ment, és újra lázas lett. Ez ilyen sajnos.

2016. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annak kell örülni, ha a szülők nem kapják el és egészségesen tudják ápolni a gyerkőcöt!
2016. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a közösségbe járás elején nagyon sok gyermek így jár.Ráadásul ha antibiotikumot kapnak azok kiölik a hasznos bélbacikat, ezzel legyengítik az immunrendszerüket és ha nem kapnak probiotikumokat a hasznos bélbacik visszapótlására, akkor a legyengült immunrendszerrel még könnyebben elkaphatnak valamit és kezdődik előlről.Az immunrendszer megerősítése minőségi vitaminokkal, probiotikumokkal sokat segíthet a megelőzésben és a gyorsabb gyógyulásban is. Jobbulást!
2016. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Az egyik lányom osztálytársa dettó ugyanígy van. Ő nem hord sapkát vagy fülmelegítőt, ilyesmit. Ezért megfázik. Én is krákogok napjában többször, volt hogy a munkahelyemen ki kellett mennem a tatyómhoz vízért, mert annyira köhécseltem, hogy majdnem megfúltam. Nem súlyos, ezért járok dolgozni, de lehet szabadságra megyek, mert a fülem is incselkedik.

MINDIG NÉZD MEG RENDESEN VAN E ÖLTÖZKÖDVE, NEM E HIÁNYZIK MÉG VALAMI!

2016. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!