Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szoktatok szólni előre az...

Szoktatok szólni előre az orvosnak, hogy ekkor és ekkor oltatni vinnétek a picit?

Figyelt kérdés

Eddig odatelefonáltam, hogy most töltötte a X hónapot, a következő tanácsadási időponton vinnék oltatni, rendben van-e?

De nem tudom, hogy szokás ez?

Enélkül is rendelkezésre kell állnia adott időpontban kellő oltóanyagnak?

Ti szoktatok szólni? Megkérdezitek, hogy mikor vigyétek?



2016. febr. 21. 14:42
 1/8 A kérdező kommentje:
*kötelező oltásra gondolok
2016. febr. 21. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi egy éves korig havonta jártunk tanácsadásra, ők adták a következő időpontot, és nagyon jól tudták, hogy mikor kell oltani.
2016. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt és havonta kapta az oltásokat mindjárt megkaptuk a következőre az időpontot. Most kapta a 6 éves oltást, beszéltem előtte a védőnővel, adott időpontot, addigra mentünk. Kötelező oltással szerintem fel vannak készülve, de én mindig szóltam előtte, nekem is jobb, ha nem kell várni, mindenki időpontra megy.
2016. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először beszéltünk erről de azt mondta az orvos nem kell szólni, ha betöltötte a hónapot akkor a következő tanácsadási időben vigyük.

Nála még ajánlott oltás is van általában de arról azért oda kell telefonálni.

2016. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor betöltötte az adott hónapot, akkor egyszerűen odamentünk tanácsadás idején.
2016. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az orvos ad időpontot, kb fél évre előre.
2016. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálunk azon túl, hogy adott napon megyünk, nincs konkrét időpont. 11-től 13-ig van egészséges tanácsadás és kész.
2016. febr. 21. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig megcsörgettem előtte, hogy dolgozik-e egyaltalán, és jó-e ha megyünk. Nyugdíj előtt áll, mostanában nehezebben elérhető.
2016. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!