Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köhög a háromhónaposom. Mit...

Köhög a háromhónaposom. Mit adjak neki, hogy jól aludjon éjjel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit! vidd orvoshoz, ne kísérletezz rajta, túl kicsi még ahhoz
2016. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
köhögéssel én is vinném...főleg hogy valóban nagyon pici
2016. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja. A miénk Sinupretet szokott adni.
2016. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Kivéve amit az orvos felír receptre. Egy ekkora baba még nem kaphat köptetőt, mert félrenyelheti a nyákot. Ha láza van kúpot adhatsz, köhögéscsillapítót egyáltalán. Viszont az orrát érdemes megpróbálni szívni, mert lehet váladék benne, ami akadályozza a lélegzést. Ilyenkor még nem igen tud a száján levegőt venni.


Mióta köhög? Orvos látta?

2016. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Matol kohog, sztem elkapta tolem. Nyilvan viszem dokihoz! Csak oda programalas kell s varoterem s.ilyenekm. Mult ejszaka en nem aludtam az orrom miatt, gondoltam, van vmi jol bevalt hazi praktikatok, pl. Sosviz a futotestre vagy kamillas borogatas vagy mittudomen, legalabb pihenjunk, ha nem is gyogyitani akarom, csak konnyiteni a helyzetet.
2016. febr. 23. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A sósvizet kipróbálhatod, én salvus vizet szogtam párologtatni. Nekem sajnos krupos a fiam, így hűvösebb van a szobában, jelenleg 21 fokban alszik. Van amikor a hűvösebb segít. Sajnos ilyenkor még a kórházban sem adnak semmit. Csak sósvizes inhalálás.
2016. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!