Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan hatékony az orrszívás...

Hogyan hatékony az orrszívás egy fél évesnek?

Figyelt kérdés
Sajnos mire enne(anyatejes,főleg most csak azt fogad el) addigra nem tud enni annyira el van dugulva az orra.Porszivóssal kitisztitom neki,gyorsan emosom a kütyüt nehogy beleszáéradjon,de mire visszaérek h etessek,ujra szörcsög,és nem tud enni....orrcsepp,tengervizes orrspray semmit nem használ,doki szerint vírus.Éjjel 20 percenként kelt szegénykém mert eldugult az orra.Ilyenkor mit tegyek??
2016. máj. 10. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor felváltva szívom és csepegtetek. Túl kell élni ezt a pár napot. Ha 10 percenként használom, akkor nem 10percenként fertőtlenítem az orrszívót, hanem mondjuk óránként.
2016. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

annyit tudok cseppentes után varni kell valamennyit es utána az orrszi porszit körkörösen kell mozgatni az orrnyilásban

Es inkabb legyen egy tál vizzel amive gyors belerakod es utolag mosd el amikor raersz

2016. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orrdugulás ellen nalunk csak gyogyszer hatott kulonben ejszaka nem kapott levegőt. De hogy pár hosnaj mit lehetne...nalunk az orrcsepp nem ert semmit, a gyogyszer meg rögtön hatott...
2016. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik gyógyszer?
2016. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegy mert pár hosnak nem adhato.

Aerius a neve v ilyesmi.

Pár napot néztem csak, hogy szenved a gyerek (meg aggodva hallgattam egesz ejszakán át bizva abban hogy holnap jobb lesz, meg neztem, ahogy lilul a szaja a rossz oxigencsere miatt...)es nem hatott semmi, utana ezt irta fel a doki, igazabol allergia ellen van, de nálunk csak nátha vol,t de az kegyetlen.nem mulo láz stb.

2016. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LadyLoss ***** válasza:

Próbáld olyan pózban szoptatni amiben a feje kicsit meg van emelve, vagy a teste függőleges. Van ez a "dőlj hátra és szoptass" póz. Keress rá, elmagyarázni nehezebb, mint amilyen egyszerű.

És nyugodtan hagyd szoptatás utánra a mosogatást, nem fog beleszáradni a cucc az orrszívóba. Ha valami csoda folytán mégis, akkor kiáztatod.

Éjjelre is meg lehet próbálni a kiságy lába, vagy a matrac alá tenni valamit, hogy a fejrésze magasabban legyen. Bár ha forog, vagy körbemássza akkor ez már nem annyira célravezető.

2016. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...sajna virus,ráadásul ugy néz ki ráhuzodott a fülére:( pedig ha hallotam h eldugult,rögtön kitisztitottam az orrát.
2016. máj. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!