Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Külföldi nyaralás esetén,...

Külföldi nyaralás esetén, hogy oldjátok meg az orrszívást? Repülnénk, ezért porszívót nem tudunk magunkkal vinni! Vettünk már kézi orrszívót, semmit nem ér. Az elektromoson gondolkodunk, de arról se hallottunk jót!

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs a kézivel. Kicsit tovább tart, de nekem többet kihoz, mint a porszívós. Annyi, hogy be kell fogni a másik orrlyukat, nem úgy, mint a porszívósnál.
2015. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk orrszi porszi van, azt szájjal is lehet szivni :) kicsit undi de működik simán, mi igy használjuk, sosem porszivoztuk még
2015. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jo a kezi, de az en gyerekemet le kell fogni egy orrszivasnal, es igy nem tudom kezzel megoldani. Szajjal ki fogjuk probalni.
2015. szept. 22. 14:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Es szajjal ki birjatok szivni?
2015. szept. 22. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet is le kell fogni. Lefektetem a lábam közé, felém a feje, a lábammal lefogom a kezét és pikk-pakk végzünk. Nyilván nem egy marhakellemes dolog, de nem is az a cél.
2015. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szájjal szívható van nekünk is, az elektromosnál többet ér! Meg olyan is van, amit csapra lehet szerelni, arról jókat hallottam, de személyes tapasztalatom nincs.
2015. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!