Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrmandula műtét de kinél?

Orrmandula műtét de kinél?

Figyelt kérdés

11 kerületben lakunk,és azt hallodtam hogy a Szent Imrében van nagyon ügyes doktornő aki vállal 3 éves kortól kisgyerekek műtétjét!!

Valaki meg tudná adni az elérhetőségét és nevét?

Nagyon köszönöm előre is

NIKI


2016. jún. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Van. Megírom üzenetben.

De kérdés, hogy milyen súlyú a gyereked, úgy emlékszem 15 kg alatt nem altatnak.

2016. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na ezzel a részével nem lesz gond ugyanis a lánykám 20 kg

1 Évesen is már a 12 kg ütötte!

2016. jún. 15. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Jővőre való tekintettel vigyáz a súlyára ha jól fejlődik, akkor avval nincs gond de ha így halad a túlsúllyal lesz.
2016. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ki kell venni? Van olyan orvos, aki képes műtét bélkül gyógyítani: dr. Timár Tibor.
2016. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,az az igazság hogy nagyon nem szeretném megműttetni ,de ahogy bejön a rosszidő hol jobban hol kevésbé taknyos ,és bár még nem volt arcüreggyulladása,de ez így neki is szörnyű , hogy folyton a száján veszi a levegőt,meg orrspréket kell használni!! Szívni meg nem engedi az orrát!!
2016. júl. 16. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kiveszik az orrmandulájSt, ne számítsxarra, hogy onnantól kezdve megszűnnek a betegségek és orrot sem kell szívni többet :) Kicsi még, nagyon éretlen az immunrendszere, persze, hogy beteges. Az én lányom most lesz 5 éves, ez a tél sem volt leányálom, de már sokkal jobb volt a helyzet, pedig ő asztmás is (volt), pár hete hagytuk el az állandó gyógyszerét. És megvan az orrmandulája, senki nem javasolta, pedig 3 évesen nyaron is állandóan metrg volt max 3-5 nap ovi után. A műtét sajnos nem feltétlenül megoldás, inkább a tehetetlenség szüli a műtéti javaslatot.
2016. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok: Nem biztos, hogy a tehetetlenség. Az én fiamnál igen látványos halláscsökkenés volt az egyik ok, illetve mivel hatalmas nagy volt az orrmandulája a lágy szájpadot nyomta szét. Állandó nátha miatt én sem ragaszkodnék a műtéthez. Nálunk nagyon bevált - igaz 4 éves kortól használható ami nekünk van - orrmosó. Naponta 2x, amit nem tud kifújni azt egyszerűen kimossa. Sokkal rövidebb egy-egy náthás időszak, mióta használjuk.

Kérdező! Elvitted orvoshoz? Mit mondtak?

2016. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nos,itt arról is szó volt mert jelenleg nincs!

Hogy az óvónők mondták hogy mintha nem hallana a csajszim!

Erre én egy óvodás kiabál is és hangosan beszél hiszen a sok gyerek között nem is lehet másképpen!!

Elvittem orvoshoz közölték hurutosak a

fülei,persze hiszen taknyos hol jobban hol lihgtosan!

De jelenleg jól van mindent meghall, nem taknyos stb.. mert jó idő van!! Megbeszéltük apával és várunk még !!Hátha

most nem lesz baja Szeptembertől!!

2016. júl. 19. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az átmeneti halláscsökkenés ilyenkor benne van a pakliban, megfelelő kezelés utàn elmúlik: [link]
2016. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg ezt a cikket akartam bemásolni:, [link]
2016. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!