Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hideg párásító jó lehet...

Hideg párásító jó lehet kruppos gyerek mellett használni?

Figyelt kérdés
A lányom is fiam is kruppos. Idén volt az első rohamuk. Fiam most is befulladt. Nincs még hideg párásíton. Van értelme? Van aki használja? Érdemes beruházni egybe?
2016. jún. 25. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekünk a megváltás volt,amióta van,nem voltunk kórházban.de én úgy csinálom,hogy 1 dl salvusvizet keverek a vízbe,ettől még nem megy tönkre a gép,viszont rengeteget számít.ha egész éjjel megy,akkor sokszor még az inhalátor se kell.mondjuk én flixotid sprayt is használok mindig.
2016. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkepp szerezd be!
2016. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, sokat segít (sok egyéb praktika mellett), de mivel nálunk már többször is előfordult, beszereztünk egy inhalátort is.
2016. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit sem ért! 2 fajtát is vettünk, mert mind a 2 gyerekszobába kellett. Nálunk sokkal inkább az inhalátor és a sóterápiás készülék vált be, a hideg párásítót pedig eltettem a szekrény mélyére.
2016. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha maga a ház alapból párás akkor felesleges. Panelban ahol száraz a levegő ott hasznos,de ha rám hallgatsz akkor inhalátort is veszel.mi azóta ússzuk meg a kórházat mióta azt felírták,azelőtt havonta kórház.
2016. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi salvus vízzel használjuk, mióta megvettük szinte nem is érzékelhető a különbség egy sima náthához képest. Mármint azóta nem volt rohama.
2016. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Esetleg márkákat tudnátok mondani melik jöttek be? Inhaláltorunk van 3ból két gyerekem kruppos így neküni nélkülözhetetlen. De aggaszt hogy a fiam ennyiszer befulladt. Most só szobán is gondolkodom lehet oda sem ártana járni vele.
2016. jún. 27. 08:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem két hetente befulladt,és havonta kórházban voltunk.De van olyan aki hetente fulladt be,igen kétségbeejtő :( már 5 éves,és kinőtte,de nagyon megviselt.
2016. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

A kislányom is 2 hetente befulladt. Elvittem pulmonológiára, kapott gyógyszert állandóra, amitől kicsit jobb lett, de még mindig sokszor volt ugató köhögése, de befulladása már kevesebb. A doki hörgőtükrözést javasolt, és kiderült hogy veleszületett hörgőszűkülete van.

2016. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Nem kell extra márkás csudigép. Bemész a tescoba, ott általában van 2-3 fajta, megveszed a legszimpatikusabbat és tökéletes. Az enyém 8000 ezer volt. Kb fél óra működés után a Salvus vízből olyan sószobát csinál a hálóban, hogy a sóbánya is megirigyelné, olyan sóköd alakul ki, hogy vágni lehet. Igaz, belepi a butorokat, de teszek rá, ha nem alakul ki tőle a fiamnál csak egy enyhe ugató köhögés.

Amikor meglátom a fiamon, hogy "mintha" beteg lenne, bekapcsolom, ott ülünk a sós szobában és gyógyulunk. Mert ugye nekem is használ. Mióta megvan gyakorlatilag én sem voltam beteg.

Amúgy az enyém ilyen: [link]

2016. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!