Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másfél éves kislányomnak...

Másfél éves kislányomnak sárállagú zöldes színű a kakija. Mi lehet?

Figyelt kérdés

A mai ebéd utáni pelusban volt ez a meghökkentő produktum: mintha valami zöld mocsár lett volna.

Már mindent eszik, aprómagvasakat még nem adtam, mert koràbban egy véletlenül odaadott epres joghurttól kipattogzott.

Tejet nem ihat /tejérzékeny volt, 2 éves koràig nem ihat tejet/, de tejtermékeket ehet, és eszik is nagy mennyiségben. Eddig nem volt ilyen gond.

Ha a hétvégén marad ez a kaki, termèszetesen hétfőn iràny a doki. De addig is, ki találkozott ilyennel?

Köszönöm.


2016. júl. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a "mit nem evett" helyett leírhatnád talán, hogy mit evett, mert így azért nem erre normális választ adni :D
2016. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Joghurtot joghurttal☺ de tényleg! Én még ilyen joghurtimádó kisgyermekkel nem találkoztam.

Tegnap reggelire vajas zsömlét joghurttal /a zsömléből szinte nem evett/.

Tízórai alma volt. Ebédre pizzát sütöttem, de bevàlt recept, eddig nem volt gond belőle, desszertnek pedig pici fagyit.

Délután sétáltunk, a fiam evett egy gombóc fagyit, a kislànyom nyaldosott belőle, plusz beleharapott az én sütimbe. Vacsoràra szendvics joghurttal, de megint csak a joghurt csúszott le.

Ma reggelire szintén joghurt, aztán gyümölcs. Ebédre rántott husi sült krumplival /nagyon kevès olajban kisütve/.

A joghurt nagyon jó minőségű, ha már ennyit eszik, legalább tényleg jófajtát egyen!

Szval semmi kirívó nem volt az étrendjében.

2016. júl. 22. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
az egész étrendje kirívó :(
2016. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyből tejfehérje allergiára gyanakodtam, ahogy csak a címet olvastam.

Ez a rengeteg joghurt...

Nem is értem, mi az, hogy tejet nem ihat, joghurtot meg ehet?

A joghurt az gyakorlatilag olyan mint a tej, ha megnézed az összetevőit...

(Nekem van tejallergiás gyerekem)

2016. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért? Mi a baj az étrendjével? Talán egyedül az ebédre pizza az érdekes, de mivel itthon van az ovis fiam, megígértem Neki, hogy egyik délelőtt összedobunk egy pizzatésztát. Tényleg érdekel, hogy miért furcsa.

Kifejezetten minőségi ételeket eszünk, a főtt ételek alapanyagai is minőségiek.

2016. júl. 22. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Joghurt pizza joghurt fagyi kombináció nekem is kirívó,

Ha tejfölös alapú volt a pizza az rengeteg tej ha paradicsomos akkor meg azert erdekes a tejjel...


Lehet vírus, itass sokat ne száradjon ki, de lehet a napi étrenden kellene változtatni...


Minőség nemcsak arra vonatkozik, hogy mennyiért veszed az alapanyagot...

2016. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a baj az étrendjével, hogy ez nem étrend... gyakorlatilag semmi táplálót nem eszik. Joghurt, alma, pizza, fagyi... normális fehérje? Zöldség?
2016. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!