Mire való a Vibrocul?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmire.

Elvileg fogzáskor segítene. Enyhe nyugtató hatású. A babámnak semennyire nem segít.


És viburcol a neve. :)

2016. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasfájásra nem jó?Nem vettem még se ha nem jó akkor nem veszek.
2016. júl. 27. 21:07
 3/10 A kérdező kommentje:
És a Chamomilla 15ch homeopátiás golyók?
2016. júl. 27. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Azok placebók. Laktóz és kamilla. Egy tasak kamillát olcsóbban megveszel.
2016. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hasfájós és szeretnék segíteni neki hogy talán valami homeopátiás szer létezik.Gyógyszert nem szeretnék adni neki.Létezik ilyen?Tápszeres és már több fajta tápszert is kipróbáltam de nem ízlett neki.Most Beba HA Pro Startot eszik.
2016. júl. 27. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Parasztvakításra jó.
2016. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hatalmas segítség volt!
2016. júl. 27. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Espumisant vegyél neki. Az enyhíti a puffadást, ha az előírás szerint adagolod. Nem tudom mit értesz gyógyszer alatt... de mondjuk a tápszer se épp egy természetes dolog, szóval akkor már tényleg valami olyat vegyél meg, aminek hatása is van, és nem csak ilyen homeopátiás placebo hülyeség. Az espumisan sem gyógyszer elvileg, hanem gyógyhatású készítmény, vagy nem tudom minek hívják ezeket...vény nélkül kapható.
2016. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha hasfájós is és válogat is, akkor az úgy nem könnyű. 5 hetesen a gyerekorvos írt fel pregomint de a fiamnak nem kellett. Visszatértünk a HA tápszerekhez. Csak teltek a hónapok, a baba fél éves és hasfájós. Megpróbáltuk a Peptit az elvileg jobb ízű egy fokkal de egy hónap után se volt javulás. Gasztroenterológiára jutottunk, ő csak a Pregomint hajtogatta. Azt mondta olyan lassan legyen a váltás, hogy először 5 kanál a régiből és 1 az újból, ha nem tetszik neki de azért megeszi akkor ugyanígy még egy adag. Hát 2 nap után sikerült váltani de nagyon megérte, 7,5 hónaposan végre elmúlt a hasfájás.

Lehet kinövi a babád de ha valami komolyabb dolog van a háttérben pl laktózérzékenység vagy tejallergia, akkor magától nem fog elmúlni a hasfájás.

Nemhogy a homeopátiától, a többitől sem mindig van javulás. Lehet kapni laktáz enzimet, probiotikumot, sokmindent, én se szeretem mindennel tömni a gyerekem de szenvedni látni még annyira sem. Úgy voltam én is vele, hogy egy próbát megérnek. Az más kérdés, hogy volt ami segített átmenetileg de egyik sem váltott világot ahogy az időre is várhattam volna még..

2016. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
arra ,hogy a seggedbe dugd
2016. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!