Lehet valami nagyobb baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kislányom nyakára ráment ma a mezei poloskának az a büdös nedve. A szárítóról adtam rá ruhát, és nem ráztam ki, és benne volt egy poloska, ami gondolom védekezni akart, és ilyenkor rohadt büdös. Először azt hittem megcsípte, de elvileg az nem csíp. Úgy üvöltött a lányom, azt hittem először, hogy "kitörtem" a kezét ahogy öltöztettem és akkor láttam, hogy egy bogár. Nagy vörös folt van a nyakán most. Ecetes vízzel borogattam, most elaludt, de szerintetek lehet ebből valami probléma, mert még nem találkoztam ilyennel? Köszönöm
2016. aug. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A büdös váladéka okozhat allergiát. Tuti nem csípte meg, növény nedvét szívja, szóval betegséget így nem terjeszt, mint a szúnyog, meg nem csíp meg embereket, mint az ágyi poloska rokona.

Szerintem semmi baj nem lesz, allergiás reakció lépett csak fel, mintha pl egy erősebb illatanyagot tartalmazó tusfürdőnél.

2016. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen azt olvastam, hogy nem csíp, de olyan csúnya folt van a helyén, ijesztő :S
2016. aug. 19. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Allergiat, malariat,zika-t,hephatithisz A B C , ebola,sztroke,HIV,tuberkolozis,Widelfirsmarqu-pinaisz virkulaianisz-t is kaphat. szerintem nezesd meg egy olyan kuruzsloval ti ugy hivjatok hogy orvOS
2016. aug. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!