Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ribumonyl kúrát érdemes...

Ribumonyl kúrát érdemes náthaszezonban elkezdeni?

Figyelt kérdés
Használt valakinek?

#beteg #nátha #ribumonyl
2016. okt. 19. 23:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha betegen nem lehet szedni, akkor esélytelen, hogy egy kúrát végigcsináljunk
2016. okt. 19. 23:04
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kisfiam 3 kúrát is végigcsinált, volt közben beteg is. Nem mondta a doktornő, hogy hagyjam abba, vagy nem fog hatni. Sőt, volt, amelyiket betegen kezdtük el.

Hogy őszinte legyek, szerintem nem sokat használt. Bizonyos időközönként ugyanìgy megbetegedett. Viszont szívből ajánlom az echinacea cseppet+ rengeted D vitamint. Ez szuper.

2016. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Echinaciaból melyiket érdemes megvenni? Már ebből is van millió fajta.
2016. okt. 20. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy szokta rendelni a kolleganőm, nem tudom, milyen fajtåk vannak. Ennek lila virágok vannak a dobozán, magyar felirat annyi, hogy alkoholmentes echinacea csepp, echinacea purpurea kivonat koncentrátuma. Ezen kívül olasznak tűnő szöveg van rajta. Echinaid, Estratto Puro, Analcolico. De szerintem ez ugyanaz, mint magyarul, bár nem tudok olaszul.
2016. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha írsz priviben egy mailcímet, lefotózom neked szívesen. ☺
2016. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha csak közvetítőn keresztül lehet hozzájutni, akkor a fotó nem segít, de köszi az infót ☺
2016. okt. 20. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mondom, én nem néztem utána. Simán lehet, hogy van dm- ben is.
2016. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerek nem volnának és szerek drogéria mentes volna minden és az volna a tisztább jobb! Szüntessék be az összes szereket!
2016. nov. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!