Rota elleni oltás?

Figyelt kérdés

aki szerint chip van benne, meg mérgezik direkt a gyerekeket, azt szépen megkérem, hogy ne válaszoljon.


Szóval. Ti beadattátok? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Én erősen gondolkodom rajta, de mivel elég húzós az ára, feleslegesen nem dobnám ki az ablakon. De ha csak a pénz áll a 'kontra' oldalon, akkor beadatom, szóval értitek :) Ha kell, kifizetem, nem okozna nagy gondot, de ha nem, akkor nem. Milyen mellékhatásai lehetnek, ti mit tapasztaltatok?

Első baba, nincs a közvetlen környezetben gyerek (rokonságban van, 2-3 hetente 1-2 órára találkoznak max), én ugye itthon vagyok vele, a férjem dolgozik, de az ő munkatársai közt sincs olyan, akinek kicsi gyereke van otthon.


Ki mit tett? Oltattatok, vagy sem? Miért?


(biztos van más ilyen kérdés is, de friss válaszok érdekelnek)


2016. okt. 28. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem adattuk be mert szokott bukni a baba és így inkább nem. Meg nézegettem én véleményeket, nem ad olyan biztos védettséget mert túl sok fajtája létezik. Ahhoz meg drága, hogy aztán azon izguljunk, hogy benne marad-e vagy nem, de ha benne is marad se garantál semmit.
2016. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem adattuk be, tőlünk függetlenül a vedono is azt mondta, hogy nem igazán latja értelmet, mert mástól is lehet eros hasmenés-hanyasa, viszont abban is teljes volt az egyetértés köztünk, hogy a meningococcus B-C ellenit beadattuk. Az sem volt olcsó.
2016. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!