Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Veszettség elleni oltás...

Veszettség elleni oltás sorozattól és tetanusztól lehet baja a babámnak Ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Késik 3 hete a mensesem,de figyelembe se vettem mert van egy kisebb hormonzavarom..2 hete meg harapott egy kóbor kutya ölteni kellett a harapás nyomát és kaptam tetanuszt plusz meg kezdték a veszettség elleni oltás sorozatot! Hányingerem van azóta szinte minden kajától ha rá gondolok már akkor is nagyon feszült vagyok szinte hozzám szólni se lehet és elég erős illatúnak érzem a vizeletem lehet az oltás mellékhatásai de lehet terhességé is...Szombaton fogok tesztet csinálni akkor jön haza párom de nagyon félek h terhes vagyok és igy el kell vetetni majd a babát az erős injekciók miatt amíg nem tudom mi van addig orvossal sem szeretnék beszélni róla..arra számítok van olyan aki tud valami jó választ adni itt nekem :( Előre is köszönöm!
2016. júl. 7. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. A tüneteidet az alaptalan fèlelem ès a stressz okozza.
2016. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az is lehet h tényleg az tesz rá :(
2016. júl. 7. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ezek a vesszetsèg szuri mellékhatásai de ha netán még is terhes vagy sajna el kell vetetni.
2016. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvossal konzultálj! Nem kell elvetetni!!!
2016. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha terhes vok kb 3-4 hetes lehet a magzat de fel hívtam az ANTSZ-t azt mondták nem árt ha terhes vagyok mert több hónapos terhesekkel is előfordult már h kapniuk kellett az oltást. Majd szombaton kiderül :)
2016. júl. 7. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod! Minden rendben lesz, drukkolok! :)
2016. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nagyon segitene a valaszod, ebben a helyzetben vagyok es aggodok. Terhes voltal? Minden rendben alakult? 4 hetes terhes vagyok, 2 eve probalkoztunk mar es most mire sikerult, megharapott egy kutya. Tetanoszt es veszettseg elleni oltasokat kaptam/kapok. Egesz terhessegemen at aggodni fogok...
2023. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!