Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 17 hónapos kislányom éjszakai...

17 hónapos kislányom éjszakai sírása nagyon ijesztő volt, később be is lázasodott de mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Szóval a kislányom tegnap teljesen jól volt, pár napja volt egy enyhe felsőlégúti megbetegedése de inkább csak nátha volt. Most már az orra sem folyik. Este lefektettük és fél órára rá úgy ébredt, hogy üvöltve sírt. Még sosem hallottam sem őt sem bárki mást ennyire sírni, teljesen magán kívül volt, kb fél órába telt lenyugtatni, szopizni se akart. Volt már beteg többször is, lázas is, de még sosem sírt ennyire. Felhívtuk az ügyeletet , ott azt mondták hogy kapjon nurofent mert biztos fáj valamije (mondjuk eddig mi is eljutottunk), és ha még azután is sír akkor hívjuk őket. Nurofen után végül nagy nehezen elaludt de aztán 1 óra múlva megint ébredt , alig bírtam visszaaltatni de már nem sírt annyira, viszont felment a láza 38.6-ra. A háziorvosunk néha ki szokott jönni, neki írtam éjjel hogy ez a helyzet és mit tegyünk, ő azt írta hogy ha rosszabb lesz akkor hívjuk az ügyeletet amúgy meg nurofen. Reggel első dolgunk volt az ügyeletet hívni de nem jöttek ki csak ennyi miatt. Egyébként most jókedvű de van egy enyhe hőemelkedése. Fogára is gyanakodtunk de a foga miatt még nem volt ennyire rosszul soha, sírni sokat sírt már miatta de inkább nyűgösen és nem üvöltve. Nagyon megijedtem hogy valami komoly baja lehet...Volt valakinek hasonló a kisgyerekénél? Most egyelőre az ügyelet azt javasolta, hogy várjunk és ha megint magas láza lesz és/vagy megint ennyire sír akkor kijönnek.
2016. nov. 12. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A fülét megnézetném a helyetekben. Mondom, nálunk attól fogva, hogy először mutatta a fülét hogy bibis, még vagy 8 nap eltelt, mire nyilvánvaló lett, hogy fülgyulladása van.


Az oltás után 1 héttel nálatok volt valami különös? Vagy azt könnyen viselte?

2016. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!