Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha köhögés miatt kiírta az...

Ha köhögés miatt kiírta az orvos, nem tanácsos játszóházba vinnem?

Figyelt kérdés

2,5 éves

láza nincs

de közösségbe nem mehet, mert ott nem tud kigyógyulni belőle, mindig visszaesik, ill nem múlik a köhögés, orrfolyás

leginkább száraz köhögés, reggelente hurutos


annyit tudok, hogy viszont nem lehet a lakásban egész napokat, így délelőttönként leviszem motorozni kicsit, v a közeli játszótérre olyan 3/4 órát, ha süt a nap


de mozgáshiányosnak is tűnik..vagy nem lenne szerencsés dolog hogy játszóházban kicsit csúszdázzon, alagutakon bújkáljon, fetrengjen labdák között?


2016. nov. 18. 07:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
szia, én személy szerint nem viszem, ha köhög, orrfolyós a gyerekem inkább azokat csináljuk, amiket te írtál, meg ne haragudj érte, de a halálom mikor az egészséges gyerekemmel ott vagyunk a játszóházban és a térdig érő takonnyal közlekedő gyerek telibetüsszenti vagy köhögi az én fiamat, tudom, hogy bárhol el lehet kapni ilyeneket, de képzeld bele magad a helyzetbe, te sem örülnél, ha ilyen gyerkőcök között jásztana a tiéd..., jobbulást és kitartást!
2016. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Írod,hogy azért írta ki az orvis,hogy ne menjen közösségbe.A játszóhaz is közösség.Ahova mi járunk,oda ki van írva,hogy csak egészséges gyerekeket lehet bevinni.Egyetértek az elsővel.Én sem örülék,ha a kislányunk azért betegedne le,mert valaki beviszi a beteg gyerekét.
2016. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
nálunk a játszóházak munkaidőben üresen konganak..
2016. nov. 18. 08:09
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
De a bacikat otthagyja a jatekokon... inkabb a szabadlevegon csinalj vele valamit. Kis seta, labdazas. Az meg jot is tesz, hamarabb gyogyul.
2016. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%

Hát le leszek pontozva, de én elvinném játszóházba. Sőt, leginkább ilyenkor járunk. Múltkor mikor voltunk, a 10 gyerekből 9 köhögött. Úgyhogy ne legyünk álszentek...

Ha nem mennénk játszóházba, mikor köhög, akkor kb egész télen ki kellene hagynunk. Na persze lázasan én sem viszem, de mikor már csak köhög és vizes orrfolyása van, akkor megyünk.

2016. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Én is a szabad levegőre szavazok! Rengeteget tud segíteni a hűvös levegő, esetleg - nem tudom, hol laktok, de - vihetnéd valami kifejezetten jó levegőre, hegyre kisebb sétára. A zárt tér eleve nagyon kedvez a bacik terjedésének, plusz ahogy előttem is leírták, nem illő beteg gyereket olyan helyre vinni, ahol másokat megbetegíthet. Arrol nem beszélve, hogy ha betegség miatt le van gyengulve picit az immunrendszere, ő maga is könnyebben szed össze újabb bacikat és a büdös életben tenyleg nem jon ki belole szegeny.
2016. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok álszent.Nem viszem ha nem egészséges.2-es voltam.
2016. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
A friss levego hasznosabb lesz.
2016. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem tanácsos, hanem tilos. A játszóházakban mindenhol a szabályzat része, hogy csak egészséges gyerek vihető.

Kedves utolsó gratulálok, az ilyen nem tőrődöm szülők miatt lesz egy csomó gyerek beteg.

2016. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Neked gratulálok, kedves, aki betegen viszi a gyerekét közösségbe! Sokmindent elárul ez rólad!
2016. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!