Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vigyem orvoshoz vagy ne,...

Vigyem orvoshoz vagy ne, olyan tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Első babás anyuka vagyok, 4 és fél hónapos a pici.Vagy 2 napja köhécsel és szörcsög, nem egész nap inkább reggel felkelés után, meg este.Hőemelkedèse, láza nincs, nem folyik az orra, orrszívóval sem jön ki semmi, jól eszik, alszik.Kap c vitamint illetve salvus vízzel párásítok neki.Szóval nem tudom, hogy most vigyem orvoshoz vagy ne...attól félek ha odaviszem több kárt csinálok mint hasznot és még ha most nincs is igazán baja, ott a sok betegtől tényleg elkap valami komolyat.Viszont attól is fèlek mi van ha mégis komolyabb mint gondolnám és nem látja doki.


Szerintetek?


Köszönöm!



2016. nov. 4. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz hívd ki az orvost, vagy kétj időpontot.
2016. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már az is elég ha felhívod. Majd ő megmondja, mit csinálj.
2016. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha aggódsz hívd ki a dokit. De ha nem lázas, nem piros a torka akkor "csak" náthás. Orrcseppet használhatsz, az fellazítja a váladékot és nem fog bedugulni az orra. Mi pl sterimár baby orrsprayt használunk (ez tengervizes) és akkor ki tudom szívni az orrát, meg adok neki Cebion cseppet. Mást nagyon nem tudsz ilyenkor tenni.
2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is volt ilyen, általában a nyálát nyelte félre, elég korán jöttek a fogai, ettől volt több neki. Persze a torkát megnézetheted, de úgysem kaphat gyógyszert. Szerintem amiket leírtál, mindent jól csinálsz. Viszont tényleg ne vidd beteg gyerekek közé, hívd ki inkább a dokit.
2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy az orrából is nyálat tudtunk kiszívni és szintén Sterimart használtunk.
2016. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogacska nem jön esetleg? Nálunk a Kisebbem produlkált hasonló tüneteket egészen a fogzás végéig. Amúgy pedig tényleg sterimar és utána próbáld kiszívni a nóziját. Én nem vinném dokihoz, ott mi mindig összeszedtünk idáig valamit és több kárunk volt belőle 😏
2016. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sterimart fújtam reggel a nózijába de így sem jött ki semmilyen váladék.A torkát, hogy tudom megnézni hogy piros-e? Kiskanállal?Mindenképpen hívom majd a dokit, kiváncsi leszek mit fog mondani.
2016. nov. 4. 09:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mèg nem jön a foga ☺
2016. nov. 4. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, kávéskanállal lenyomod a nyelvét amikor myitja a száját.
2016. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!