Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tápszeres babának nagyobb az...

Tápszeres babának nagyobb az esélye, hogy valaha rákos lesz, mint egy anyatejesnek? Vagy semmi összefüggés?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, hogy nem lehet tudományos alapon bizonyítani, hogy mi okozza a rákot. Mert nem lehet ugyanarra a helyzetre-emberre-körülményekre egyidőben különböző feltételeket megvizsgálni.


Viszont, amikor pl. dohányosok, alkoholisták, szb mások esetében látunk rákot, nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy eleve milyen személyiségvonások esetén lesznek az emberek dohányosok vagy iszákosok.


Pont ilyen okok miatt manapság arra gondolnak, hogy pl. visszafojtott hosszantartó stressz, és elég furcsán tudatalatti lelkiismereti problémák is hozzájárulnak. Amik viszont az immunrendszert is gyengítik.


Nagyon bonyolult probléma a rákkutatás. és a gyógyszereken kívül nem szponzorálja senki.


A tápszeres gyereknek valószínűleg nem a tápszertől magától lesz -ha lesz- rákja, hanem esetleg attól a helyzettől és következményeitől, ami miatt nem szoptatják.

2016. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért a ráktól fél mindenki. Abból ki lehet jönni, ha nem az orvosokra hagyatkozik az ember. A 77 éves anyámat is tünetmentessé tettem, meg a barátnőjét is. Pontosabban nem én, mert én csak tanácsot adtam ők maguk gyógyultak meg. Sokkal nagyobb kockázatot jelent az autizmus és a depresszív elváltozások sora, amit az ételszínezékek, valamint az anyatej zsírtartalmának a növényi olajokkal történő helyettesítése okoz.
2016. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Véleményem az, hogy sok sok szempontot figyelembe véve, a tapszeres táplálás mindenkeppen szukseg megoldásnak kell lennie.


Anyai oldalrol tudományosan is megalapított tény, hogy joval kisebb a mellrák kialakulásának esélye, ha a no mar szoptatott..

2016. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezek a videók nem épp erről szólnak, de ha megnézed a bevezető videót (második), akkor érted, hogy miről szól ez az egész. Utána elég rákeresni egy-egy betegségre, mindre ott lesz a magyarázat.


[link]


(Egyébként először nem hittem benne. Aztán megnéztem a torokfájós részt. Mondom áá, biztos véletlen. Jött egy ismerősöm, mondta, hogy tisztára felfázott, ajánlottam neki ezeket a videókat, kiderült, hogy neki is igaz volt. Ugyanez az orrbedugulásra. Akiket kérdeztem, szinte mindenkinek volt valami olyan baja is, ami összefüggésben áll a lelki dolgokkal.)


Szóval eszerint sem lehet ettől baja:)

2016. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!