Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köhögésre mit adhatok neki?

Köhögésre mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam,egy éves,múlthéten voltunk orvosnál,mert nagyon náthás volt.A nátha mostmár javul,viszont most meg,elkezdett köhögni,de nem száraz köhögés.Többször köhög álmában is.Az a kérdésem,hogy köhögésre mit adhatok neki? Mert a doktornőnk csak hétfő délután rendel.Olvastam valahol a Stodalt,és a Sinupret cseppet,de nem tudom merjem-e adni neki? A válaszokat,köszönöm.
2016. dec. 10. 20:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyan mintha kaparna a torka.
2016. dec. 10. 20:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a sima calcium ampullát írta fel a dr-nő és h max 21 fok legyen a szobában éjjel. Nálunk bejött 2 nap alatt elmúlt a köhögése
2016. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Calcimuscot irt nekünk is a múlthéten,viszont akkor azt mondta,hogy csak két napig adjam neki.De akkor még nem köhögött,mondjuk most sem köhög vészesen,csak néha 1-2őt.Hétfőn délután vissza viszem az orvoshoz,addíg szerinted,adhatom neki újra a calcimuscot?
2016. dec. 10. 21:25
 4/10 A kérdező kommentje:
C-vitamint szed még
2016. dec. 10. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Sinupret jó, az én fiam is mindig azt kap.
2016. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a váladék hátra csorog neki, azért köhög éjjel. Arra meg hiàba adsz bármit.
2016. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

És mennyi Calcimuscot adsz és hány éves gyereknek?

Egyáltalán mire jó ezt , sosem tudtam megfejteni!😉😕

2016. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2szer fél ampullát adtam két napig. A doktornő írta fel,nem én találtam ki,hogy azt adok.Köszönöm a válaszokat!😊
2016. dec. 11. 02:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként,valószínű hogy igazad van,és az orrváladéktól köhögött picit délután.Azóta nem hallottam köhögni.😊
2016. dec. 11. 02:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Pontosan én sem tudom mire jó pobtosan a calcium.

Nekem 6 hós volt mikor köhögött, és már a 3 doki ( helyettesírés volt mindi) a 3 sz@rt írta fel. Mire a saját dokinőnk visszajött és ennyit monndott. És tényleg bejött.

Pedig még a méregdrága bébihallert is megvettük a.it persze lehetetlen volt használni egy 6 hósnál......

Nyugodtan adhatid neki még nem mentek orvoshoz.

2016. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!