Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiderült, hogy a 3 éves...

Kiderült, hogy a 3 éves kisfiamnak beöntést kell adni, és bár fogalmi sincs mi az, állandóan hisztizik. Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Próbáltam elmagyarázni, hogy nem fáj, de hiába...

Elore is köszi!


2016. dec. 21. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Nem hiszem, hogy hisztizik, inkább fél az ismeretlentől.

Nem lehet valahogy kikerülni, muszáj a beöntés?

2016. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha egyszer már ugye elmagyaráztad, mi a menete és hogy nem kell tőle félni, meg nem fáj, ne hagyd ismétlődni a témát, legyél lazán nyugodt és inkább terelj valamivel, ne dédelgesd előre, mert csak belelovalja magát.
2016. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Miért kell neki beöntés?

És te csinálnád vagy mi?

Azért azt nem mondanám hogy nem fáj ,igen kellemetlen mikor feszíti a lé a beleit!!

Ápolónő vagyok !!

2016. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Manapság szorulásra mindenhol a beöntés a megoldás? Mert ez csak ront a helyzeten, nem fogja az alap problémát megszüntetni. Igen is nagyon kellemetlen, mindenféle szempontból! Szegény kisgyerek 3 éves, még jó hogy fél!

Ez nem hiszti!

2016. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért kell a beöntés?

Egy ekkora gyerek akkor is sír, "hisztizik", ha a popsijában akarsz lázat mérni.

A beöntés igenis car, még ha nem is fáj, de piszok kellemetlen.

2016. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én már több hónapig adtam magamnak így gyógyszert bélgyulladásra és tény, hogy nem kellemes, de azért egyáltalán nem a világvége. Szerintem - az én gyerekeimből kiindulva - egy 3évesnek nem szabad túlságosan előre beharangozni az ilyesmit. El kell mondani persze őszintén, hogy mi következik, de elég egyszer, nyugodtan és aztán gyorsan túlesni rajta. Utána meg persze jöhet a sok dicséret és akár jutalom. A lázkúp vagy az orrszívás vagy pl. pláne a vérvétel vagy oltás is ilyenek, ha a szülő nyugodt marad, támogató, de határozott, a gyerek sem fogja traumaként megélni és megérti, hogy az ő érdeke. Ha otthon te adod be, szerintem ígérj be közben egy mesét :)
2016. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biutos nincs rá más megoldás?
2016. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jav: Biztos
2016. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!