Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1.5 éves kislányom egyik...

1.5 éves kislányom egyik szemhéja picit rálóg a szemére, nem így született, mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Főleg a fényképeket visszanézve feltűnő, és leginkább reggel látszik a két szeme közti különbség. Nagyon aggódom, mert születésekor énszerintem ez a probléma még nem állt fenn és mindenfélét írnak a neten (agytumor, meg valami neurológiai súlyos megbetegedés)...Valaki esetleg volt hasonlóan?
2016. dec. 22. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

1,Ne olvass több internetes cikket.

Ha én megfázok és beírom a megfázás tüneteit az internet akkor is tüdő/gége rákot vagy AIDS-et dob ki.

2,Elviszed az orvosotokhoz és kikéred a véleményét.Ha nem győzött meg,akkor kérsz másodvéleményt,akár harmadvéleményt közben pedig konzultálhatsz a védőnővel is.

3,Ha 4 szakember azt mondja,hogy nincs gond,akkor megnyugszol,ha találnak valamit,akkor pedig szépen elkezditek keresni a megoldást.Az a lényeg,hogy ne pánikolj,mert a gyerek megérzi,ha baj van

2016. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a nagyobbik lányommal voltunk anno neurológusnál és fél éves volt a várólista. Jó, maximum megoldjuk magánban de pont most kellett ezt is észrevennem, mikor jönnek az ünnepek és nem tudunk eljutni a rendelésre. Szegényemnek volt egy veleszületett szív rendellenessége, akkor azért izgultam magam halálra de azóta az hálisten elmúlt. Aztán van egy hemangioma a kis arcán, azzal kell járni lézeres kezelésre de azt is amikor észrevettem akkor mindenki más elbagatellizálta, az orvos meg akihez (magánban) elvittük, azt mondta hogy kábé az utolsó pillanatban mentünk ahhoz hogy még kezelhető legyen lézerrel. Na és dévényeshez is kellett járnunk egy éves koráig, persze az is magánban és azt is én intéztem.

Úgyhogy elég sokminden kijutott ebben az évben, kicsit elegem van és lehet hogy már rosszabbul állok hozzá.

2016. dec. 23. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló problémám. nálam csak az orrom volt állandóan eldugulva ezért történt.
2016. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!